Międzynarodowa pielgrzymka na trasie Suwałki–Wilno

Zapraszamy na międzynarodową pielgrzymkę do Wilna, której centralnym punktem będzie dojście do Ostrej Bramy przed cudowny obraz Matki Bożej Miłosierdzia. Zapisy na pielgrzymkę odbywają się w parafii Matki Bożej Miłosierdzia w Suwałkach – Salezjanie Księdza Bosko – do 14 l

Czytaj więcej

Rekolekcje ewangelizacyjne Saruel w Różanymstoku

Forma rekolekcji Saruel, odbywających się w czasie ferii i wakacji na przestrzeni lat ulegała różnym przekształceniom. Jednak niezmiennie za główny i najważniejszy cel rekolekcji przyjmujemy stworzenie okazji do spotkania człowieka z Chrystusem - żywym i kochającym Bogiem.

Czytaj więcej

Rowerami przez Bałkany

ZAŁOŻENIE: to nie jest wyjazd wyczynowy, który by wymagał bardzo dobrej kondycji fizycznej. Wystarczy dobra sprawność i dużo chęci.

Czytaj więcej

Skawa: pielgrzymka do Włoch w czerwcu

W ostatnim tygodniu czerwca parafia w Skawie organizuje 9-dniową pielgrzymkę do Włoch. Koszt pielgrzymki 1900 zł. Koszt dodatkowych wycieczek ok. 80€. Zaliczka przy zapisach 700 zł. Zapisy u ks. Wojciecha Krawczyka lub w zakrystii.

Czytaj więcej

Czerwińsk: szkoła animatora

Szkoła Animatora Oratorium Termin: 27 lipca–5 sierpnia 2019 r. Miejsce: Ośrodek Młodzieżowo-Powołaniowy EMAUS, Czerwińsk nad Wisłą, ul. Klasztorna 23.

Czytaj więcej