Przejdź do treści

Wiadomości

Łódź: Spotkanie z książką

  • 20 maja 2013 r.

W niedzielę 19 maja Duszpasterstwo Akademickie "Węzeł" w Łodzi rozpoczęło nowy cykl spotkań. Przedstawiciele redakcji portalu Bosko.pl co miesiąc będą prowadzić dyskusje na temat nowo wydanych pozycji książkowych.

W tym miesiącu ks. Wojciech Kułak oraz Kamil Łuczak pod lupę wzięli publikację "Kto zabił Jezusa?" Pawła Lisickiego, dziennikarza, publicysty i pisarza.

"Książka pt. 'Kto zabił Jezusa?' jest przede wszystkim analizą historyczną, gdzie autor-badacz odpowiada na wiele pytań, w tym m.in.: o autentyczność przekazu biblijnego dotyczącego przebiegu procesu i śmierci Jezusa albo o to, kim byli oskarżyciele i ci, którzy skazali Jezusa na śmierć. Wydawać by się mogło, że wszystko wiadomo. A po lekturze tej książki przekonałem się, że istnieje ogromna rzesza badaczy, dla których te kwestie nadal pozostają otwarte." - pisze Kamil Łuczak w swojej recenzji nowej książki Lisickiego.

Następne spotkanie z ciekawą książką i portalem Bosko.pl już w czerwcu. Serdecznie zapraszamy do przybycia, a nawet sięgnięcia po prezentowane pozycje.

Autor

Dorota


Udostepnij