Przejdź do treści

Wiadomości

Krzysztof Ziemiec u salezjanów w Sztokholmie

  • 28 listopada 2012 r.
(fot. pila.salezjanie.pl)
(fot. pila.salezjanie.pl)

W dniach od 23-26 listopada we wspólnocie Polskiej Misji Katolickiej w Sztokholmie przebywał redaktor Telewizji Polskiej Krzysztof Ziemiec, który przybył do Szwecji na zaproszenie salezjanów.

W sobotę 24 listopada w Frans Chartaus Gimnasium po Mszy Świętej katechetycznej odbył się pokaz filmu pt.: ”Szukałem Was”, w którym p. Krzysztof Ziemiec występował w roli narratora. Film oglądały wszystkie dzieci obecne na katechezie, katecheci, rodzice, siostry i bracia zakonni oraz chętne osoby przybyłe na projekcję. W auli zgromadziło się około 1000 osób. Projekcja filmu trwała 1,5 godziny i poprzedzona była krótkim wprowadzeniem pana redaktora Krzysztofa Ziemca.

Film bardzo wszystkim się podobał i na zakończenie otrzymał gromkie oklaski. Po filmie odbyło się spotkanie z naszym gościem, który prezentował swoją książkę pt.: ”Wszystko jest po coś”. Można było kupić książkę i otrzymać autograf. Zarówno w sobotę w auli, jak również w niedziele w kościele św. Jana ustawiały się długie kolejki po zakup książki i zdobycie autografu.


Udostepnij