Andrzejkowa radość w woźniakowskim oratorium

  • 30 listopada 2017 r.
Andrzejki w Woźniakowie 2017

25 listopada odbył się „Wieczór ze św. Andrzejem”. Do podkutnowskiego Woźniakowa, gdzie salezjanie prowadzą Oratorium im. Bł. Michała Rua, przybyło przeszło sześćdziesiąt osób: przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i średnich. Wspólna zabawa trwała od 17.30 do 20.00.

Czytaj więcej

Anielski bal w Woźniakowie

  • 2 listopada 2017 r.
Woźniaków Bal Aniołów 2017

W ostatni dzień października w Woźniakowie koło Kutna odbył się „Bal Aniołów”. Wydarzenie, którego organizatorem od kilku już lat jest Oratorium im. Bł.

Czytaj więcej

Oratorianie z Woźniakowa na Campo Bosco

  • 31 sierpnia 2017 r.
Oratorianie z Woźniakowa na Campo Bosco

Coroczny Festiwal Campo Bosco w Czerwińsku nad Wisłą gromadzi wielu młodych uczestników z całej Polski. Po raz kolejny na tym wydarzeniu byli także obecni oratorianie z Woźniakowa koło Kutna.

Czytaj więcej

Młodzież z Woźniakowa w Czerwińsku

  • 25 sierpnia 2017 r.
Młodzież z Woźniakowa w Czerwińsku

Wakacje sprzyjają podróżom i twórczemu wypoczynkowi. Z propozycji wyjazdu do dawnego klasztoru kanoników regularnych w Czerwińsku nad Wisłą skorzystała młodzież z Woźniakowa koło Kutna.

Czytaj więcej

Młodzi dla młodych

  • 19 lipca 2016 r.

Prawie 600 dzieci z Kutna i okolic skorzystało z letniej oferty wakacyjnej Oratorium im. bł. Michała Rua w Woźniakowie i Stowarzyszenie Lokalnego Salos „Róża Kutno”. Zorganizowane zostały trzy pięciodniowe turnusy półkolonii dla dzieci, które nigdzie nie wyjadą na wakacje.

Czytaj więcej

Woźniaków: Rekolekcje "Młodzi na Maxa"

  • 5 marca 2016 r.

W domu rekolekcyjnym salezjanów w Kutnie-Woźniakowie podczas ferii odbyły się cztery turnusy rekolekcji "Młodzi na Maxa". Uczestniczyło w nich 246 osób, wśród których było 31 animatorów i 4 kapłanów. Czterodniowa formacja odbywała się w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży.

Czytaj więcej

Wypoczynek zimowy w woźniakowskim Oratorium

  • 22 lutego 2016 r.

Kolejny raz dzieci i młodzież z gminy i miasta Kutno mogły zażywać zimowego wypoczynku w formie zorganizowanej w Oratorium bł. ks. Michała Rua w Woźniakowie. Sześćdziesięcioro wychowanków pod kierunkiem ks. Henryka Chibowskiego, kierownika oratoryjnej placówki, oraz pięciu wychowawców, dziesięciu animatorów i pięciu pomocników animatorów w dniach od 15-19 lutego 2016 r. odpoczywało „pod salezjańskim niebem”.

Czytaj więcej