Pieszyce: Gimnazjalny FSM o Eucharystii

  • 1 marca 2017 r.
(fot. spm.salezjanie.pl)

W dniach od 24 do 27 lutego w Pieszycach odbyło się Formacyjne Spotkanie Młodych dla gimnazjalistów. Chłopcy przyjechali z Twardogóry, Czarnego Lasu (z księdzem Tomkiem Szczepanikiem), Sosnowca (z ks. Darkiem Szyszką) i Tarnowskich Gór (z kl. Krystianem Sukiennikiem).

Czytaj więcej

Gimnazjalny FSM w Pieszycach

  • 23 lutego 2015 r.
(fot. spm.salezjanie.pl)

W miniony weekend (21 i 22 lutego) domem sióstr salezjanek w Pieszycach wstrząsnęła radość i siła 36 gimnazjalistów, którzy przyjechali na Formacyjne Spotkanie Młodych (FSM). Przybyli z różnych zakątków inspektorii wrocławskiej: z Wrocławia, Lubina, Czarnego Lasu i Twardogóry.

Czytaj więcej

Oratoriada w Pieszycach

  • 20 maja 2014 r.
(fot. spm.salezjanie.pl)

W ostatni weekend (16-18 maja) mieliśmy zaszczyt gościć w Pieszycach u sióstr salezjanek na ostatniej w tym roku Oratoriadzie. Tym razem odbyła się ona pod hasłem „Palec pod budkę” ze względu na tematykę zabaw z dzieciństwa. Do tej malowniczej miejscowości przyjechało 120 osób.

Czytaj więcej

Pieszyce: FSM gimnazjalny

  • 22 lutego 2013 r.
(fot. spm.salezjanie.pl)

W dniach od 15 do 17 lutego dom rekolekcyjny sióstr Salezjanek w Pieszycach przeżył nalot gimnazjalistów. Trzydziestu trzech chłopaków z siedmiu placówek inspektorii wrocławskiej przeżywało tam swoje Formacyjne Spotkanie Młodych (FSM).

Czytaj więcej

Formacyjne Spotkania Młodych - "Wierność Mężczyzny"

  • 20 lutego 2010 r.

"Wierność Mężczyzny" - pod takim hasłem odbywają się w tym roku Formacyjne Spotkania Młodych (FSM) tak dla gimnazjalistów jaki i starszych. W ostatnim czasie miały miejsce dwa kolejne FSM-y: od 1 do 6 lutego w Krakowie oraz od 12 do 14 lutego w Pieszycach.

Czytaj więcej

43 Formacyjne Spotkanie Młodych (FSM)

  • 20 listopada 2009 r.

W dniach od 13 do 15 listopada odbyło się 43 Formacyjne Spotkanie Młodych w Pieszycach, w którym uczestniczyło 50 chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych z różnych stron inspektorii wrocławskiej.

Czytaj więcej