Zaproszenie do złożenia ofert

  • 11 września 2017 r.

Zaprasza do złożenia oferty cenowej w postępowaniu o udzielenie zamówienia na zadanie pn.: Budowa i przebudowa zespołu boisk sportowych przy Zespole Szkół Salezjańskich w Łodzi.

Czytaj więcej

Łódź: Przegląd Inicjatyw Teatralnych 2016

  • 17 listopada 2016 r.
(fot. www.ostroda.salezjanie.pl)

W dniach od 11 do 13 listopada w szkole salezjańskiej w Łodzi odbył się Przegląd Inicjatyw Teatralnych (PIT). Zgromadził on – już po raz piąty – grupy teatralne prowadzone przez salezjanów inspektorii warszawskiej.

Czytaj więcej

SALOS: Zarząd inspektorialny z prezesami

  • 7 listopada 2016 r.
Logo jubileuszu 25-lecia SALOS-u

Dnia 5 listopada odbył się inspektorialny zjazd zarządu Salezjańskiej Organizacji Sportowej z udziałem prezesów stowarzyszeń lokalnych Inspektorii pw. św. Stanisława Kostki. Spotkanie odbyło się w Łodzi przy ul. Wodnej.

Czytaj więcej

Dziękujemy Ci, Księże Antoni

  • 7 listopada 2016 r.

Piosenką "Pójdź za mną" dedykowaną ks. Bosko rozpoczęła się Msza św. pogrzebowa zmarłego w dniu 2 listopada 2016 r. w Łodzi ks. Antoniego Gabrela, salezjanina, jednego z pierwszych duszpasterzy Duszpasterstwa Akademickiego „Węzeł”.

Czytaj więcej

Zmarł ks. Antoni Gabrel

  • 2 listopada 2016 r.
(fot. gosc.pl)

Dnia 2 listopada 2016 r. - w 81 roku życia, 63 ślubów zakonnych i 54 kapłaństwa - odszedł do Pana ks. Antoni Gabrel, współbrat z Inspektorii pw. św. Stanisława Kostki w Warszawie.

Czytaj więcej

Samorządy Uczniowskie w Łodzi

  • 25 października 2016 r.
(fot. www.facebook.com/zespolszkolsalezjanskich)

W przedostatni weekend października (21-23.10) około 30 uczniów reprezentujących samorządy Szkół i Burs Salezjańskich w Inspektorii Warszawskiej zebrało się w Szkole Salezjańskiej w Łodzi, aby połączyć siły i wspólnie odpowiedzieć sobie na pytanie - jak usprawnić działanie samorządów w naszych placówkach. Co z tego wyszło? Zapraszam do przeczytania relacji!

Czytaj więcej