IRM w Twardogórze

  • 14 października 2019 r.

4 października w Twardogórze odbyło się spotkanie Inspektorialnej Rady Młodych. Przedstawiciele młodzieży z Lubina, Poznania, Wrocławia, Sosnowca, oraz Twardogóry przez 3 dni na czele z ks. Bartłomiejem Polańskim i przy wsparciu ks.

Czytaj więcej

Dekanalna Pielgrzymka z Międzyborza do Twardogóry

  • 7 października 2019 r.

Każdego roku we wrześniu na pamiątkę koronacji Figury Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych w Twardogórze z parafii św. Józefa Rzemieślnika w Międzyborzu wyrusza piesza pielgrzymka do tronu Twardogórskiej Wspomożycielki Wiernych.

Czytaj więcej

Wrocław: Bóg, studenci i... cebula

  • 7 października 2019 r.

Z początkiem września, jak co roku, setki studentów przyjechało do Białego Dunajca. Piękna, malownicza wioska u podnóża Tatr na dwa tygodnie zamieniła się w istny studencki kampus.

Czytaj więcej

Stacja Bosko w Tarnowskich Górach

  • 3 października 2019 r.

Rozpoczęcie nowego roku oratoryjnego odbyło się pod nazwą “Stacja Bosko”. Wszystko rozpoczęło się w kaplicy, gdzie konferencję wygłosił ks. Leszek Król SDB, dyrektor wspólnoty.

Czytaj więcej

Poznań: Boska Sobota na start

  • 30 września 2019 r.

Są tacy, którzy mówią: „Jaki Nowy Rok – taki cały”. My mamy nadzieję, że nowy rok szkolny w naszym Oratorium na poznańskich Winogradach będzie taki, jak nasza pierwsza wrześniowa Boska Sobota.

Czytaj więcej