Maj u salezjanek - nabożeństwa online

  • 5 maja 2020 r.

Wspólnoty sióstr salezjanek z całej Polski z inspektorii warszawskiej i wrocławskiej postanowiły wlać trochę majowego klimatu modlitwy w ekrany naszych komputerów i smartfonów poprzez prowadzone codziennie nabożeństwa majowe w formie facebookowych lajwów.

Czytaj więcej

Łódź: studniówka 2020 u salezjanów

  • 7 lutego 2020 r.

Tradycyjnym polonezem rozpoczął się Bal Maturalny w Salezjańskich Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi. Poprzedziła go msza święta w kościele Matki Bożej Wspomożenia Wiernych, a zabawa trwała do białego rana.

Czytaj więcej

Odszedł do Pana ks. Józef Sawicki SDB

  • 31 stycznia 2020 r.

30 stycznia 2020 r. odszedł do Pana śp. ksiądz Józef Sawicki – w 88 roku życia, 69 ślubów zakonnych i 61 roku kapłaństwa.   Curricullum vitae: ur. 26.03.1932 1950–1951 – nowicjat: Czerwińsk nad Wisłą

Czytaj więcej

Oratoryjne półkolonie zimowe w Woźniakowie

  • 27 stycznia 2020 r.

W okresie ferii zimowych nie mogło zabraknąć salezjańskiej oferty wypoczynku dla dzieci i młodzieży z Kutna. Od wielu lat Oratorium im. bł. Michała Rua w Woźniakowie oferuje półkolonie, które także zimą cieszą się dużym powodzeniem.

Czytaj więcej

Skupienie adwentowe dla animatorów z Woźniakowa

  • 23 grudnia 2019 r.
Skupienie adwentowe dla animatorów z Woźniakowa

W drugą sobotę adwentu, 14 grudnia, animatorzy Oratorium im. bł. Michała Rua w Woźniakowie przeżyli swój adwentowy dzień skupienia. Całe wydarzenie odbywało się w woźniakowskim domu zakonnym, do którego przybyło siedemnaście młodych osób.

Czytaj więcej