Zaryzykuj dla Boga

  • 6 lutego 2019 r.

Czy łatwo dzisiejszej młodzieży odpowiedzieć na głos Bożego powołania? Jak rozpoznać głos wzywającego nas Pana? Na te pytania grupa współbraci salezjanów z krakowskiej Łosiówki próbowała odpowiedzieć podczas weekendu (25-27 stycznia), który spędzili w Skawie i Berlinie.

Czytaj więcej

Skawa: Koncert Dobroci

  • 5 lutego 2019 r.

Rada Rodziców przy SP1 w Skawie wyszła z inicjatywą kiermaszu i koncertu charytatywnego, który miał wesprzeć Szkołę dla dzieci niewidomych i słabowidzących w Rabce. 

Czytaj więcej

Rekolekcje w Szczyrku

  • 21 lutego 2019 r.

Rekolekcje to czas badania tego, co ma się w głowie i sercu. To rzetelne zbieranie informacji na temat swego powołania. To czas na oczyszczanie motywacji swego działania.

Czytaj więcej

Rekolekcje w Polanie

  • 21 lutego 2019 r.

Od 7 do 13 lutego mieliśmy okazję przeżywać nasze coroczne rekolekcje. Miały one miejsce w malowniczej i zaśnieżonej Polanie. To ciekawe miejsce w Bieszczadach. Od pierwszej chwili zrobiło na nas wrażenie typowej rekolekcyjnej pustyni.

Czytaj więcej

Don Bosco najwyższą marką!

  • 4 lutego 2019 r.

Świętym i świetnym dniem dla Rodziny Salezjańskiej jest 31 stycznia! Salezjanie, salezjanki i młodzież świętują wtedy uroczyście wspomnienie świętego Wychowawcy z Turynu!

Czytaj więcej